Про компанію

Наша місія.

Інтернет-вітрина mc2.kiev.ua, як і багато інших, спеціалізується на продажі комп'ютерів, що були у вжитку, та іншої електроніки з Європи. Ми, звісно, позиціонуємо себе, як компанія, метою якої є максимальне задоволення Ваших потреб. Ми співпрацюємо як з приватними клієнтами, так і  організаціями. Наша місія - надати можливість кожному користуватися якісною електронікою за розумною ціною.

Ще кілька абзаців такого тексту з розумними словами, які ми "піддивилися" на інших сайтах, додали б солідності цій сторінці та нам, як команді професіоналів. Але друзі попросили написати щось лаконічно та без зайвого пафосу.

Ми команда професіоналів.

 Тож ми, дійсно, команда професіоналів, але ні в кого немає відповідного запису у дипломі чи хоча б сертифіката. На професійні теми ви можете поспілкуватися з ветеринаром, мікробіологом чи вчителем фізичної культури. Весь досвід ми здобули самостійно, важкими зусиллями, на власних помилках.

Чому ж ми цим займаємось?

І чому ми цим займаємось? Бо нам, дійсно, подобається!
Бо в школі після уроків ми ходили до магазину електроніки, аби побачити за склом новий “камінь” від Intel. Напам'ять знали назви всіх моделей відеокарт та характеристики чіпів від NVIDIA чи ATI. Ми тікали з пар, щоб пробитися в павільйони виставкового центру на EnterEX та мали купу питань втомлених менеджерів, щось на зразок: “А як же воно працює без вінчестера?” чи “Як це взагалі працює?”

Ми розганяли та палили процесори. Встановлювали Mac OS на IBM cумісне залізо. Працювало фігово, але було дуже круто. Прошивали телефон з монохромним дисплеем так, аби він “думав”, що екран кольоровий. Файли JPEG відкривалися, але навіщо? Мріяли про MP3-плеер на 32 mb та цифрову фотокамеру на 2 Mp. Купували першу флешку в Інтернеті, а забирали в "стрьомному" підвалі з написом на вікні “Розетка”. Встановлювали антивірус усім знайомим та знайомим знайомих, а базу оновлень роздавали зі старого комп'ютера, гордо називали це сервером і тримали на кухні під столом. І якщо чесно, то й досі тримаємо сервер з цим сайтом на кухні під столом.

ІТ - частина нашого життя.

Все це стало чимось більше ніж хобі чи робота. Електроніка - частина нашого життя. З часом ми зрозуміли, що нам не потрібен найновіший ХХ-ядерний процесор, але потрібен якісний та недорогий лептоп для повсякденних задач. Увечері, щоб відпочити, полистати “Інсту” чи пройти ще один рівень  улюбленого Osmos, достатньо смартфона з однією камерою і без 5G модема.
Тож, якщо електроніка частина Вашого життя також, - звертайтеся до нас. Ми разом розв'яжемо будь-яку  задачу, знайдемо пристрій, що задовольнить Вас щодо функціональності, якості та ціни.